Proform Solar GmbH

Hakkında

 

Yenilenebilir enerji çevresinde uzun süreli deneyimimiz mevcut! Biz endüstriyel üreticiyiz ve bu sebeple, ticari müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve şartlarının farkındayız. Şeffaf süreçler ile ve yüksek kalite standartları doğrultusunda çalışıyoruz. Güneşe tutkuluyuz ve sürdürülebilir geleceğe katkıda bulunacağına inanıyoruz. Eğitimli uzman ekibimiz, güvenebileceğiniz kalite süreçleri ve standartlarında hizmet vermektedir.proform

Almanya genel merkezimiz, ISO 9001 onaylıdır ve uluslararası ofislerimizi desteklemektedir. Kendi bağlantı sistemlerimizi üretiyoruz ve spesifik proje norm ve standartları karşılayan çözümler sunabiliyoruz. Bu, hızlı ve hatasız bir şekilde projenizi tamamlamanıza olanak sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Dünya çapında mükemmellik, sürdürülebilirlik ve saygınlık hizmeti veren mühendislik ve yapı endüstrilerinde yenilenebilir enerjide lider olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteriler, ilgili taraflar ve hak sahiplerinin gelişim çıkarlarına hizmet edilmesi aracılığıyla, inşa edilmiş çevrenin yenilenebilir sürdürülebilir güçlenmesine katkıda bulunmak.

Görevler

Anahtar teslim projeleri olarak temiz yatırım ya da tasarım, planlama ve kurulumdan ayrı gelecekte olabilecek değişikliklerden etkilenmeyen yatırım. İster yere monte ister çatı tipi, PV Güneş mükemmel dönüşleri ile cazip yatırım olanağı olmayı sürdürmektedir. Güneş yatırımınızı başarıya ulaştırmak için, titiz kalite standartları altında montajı profesyonelce tasarlıyor, planlıyor ve yapıyoruz. Mühendis ekibimiz, uzun süre tamamen dayanıklı olabilecek bir kurulum yapmak için yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunuyor. Üstelik uluslararası müşterilerimiz için de finansman çözümler sunuyoruz. Temiz enerji yatırım hedeflerinizi elde etmeniz için başından sonuna kadar size yardımcı olacağız.

Proje Mühendisliği, Tasarım ve Yapı

Profesyonel mühendislerden oluşan ekibimiz, spesifik uygulamanızın teknik ve ekonomik şartlarına göre güneş sisteminizi en uygun hale getirecektir. Enerji üreten teçhizatımıza ek olarak, yüksek seviyede şebekeden bağımsız olmayı sağlayan verimli enerji depolama seçenekleri sunuyoruz. Yüksek enerji maliyetleri ya da enerji tedarik konularının genel bağlamı içerisinde, anahtar teslim kurulumunu katı kalite kılavuzları altında hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Kalite yönetimi (QM) sistemimiz, bütünleşik sürecin devamlı kontrolü ve dokümantasyonunu garanti eder. Uzmanlık alanımız, ticari kurulumlardır ve her bir projeyi müşterimizin günlük işlerini bozmadan tamamlıyoruz. Güneş projesinde spesifik fikirleriniz ya da kısmi planlarınız var mı? Başlangıç konseptinizi tamamlamanız için, hizmetimiz ve yan mühendisliğimizi size sunuyoruz. Sadece parçaların temin edilmesinden anahtar teslim yatırımınızın teslim edilmesine kadar proje kapsamını biz üstleniyoruz. Projenizin tüm alanında size destek verebiliriz.

İrtibat

 

Başkan ve Temsilci Direktör:                           Christian Krause

İrtibat:

Genel Müdürlük:                                                  Mackenmühle 20, 91785 Pleinfeld, Almanya

Telefon:                                                                  +49 9144 924 800 24

Türkiye Ofisi:                                                        Ergene Marmaracik, 2. Sanayi Cad. No 17: 1080 Ergene/                                                                                              Tekirdağ/ Türkiye

Telefon:                                                                  +90 282 686 75 57

Amerika Ofisi:                                                       Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Telefon: +1 310 920 17 60

Birleşik Arap Emirlikleri Ofisi:                          Abu Dabi, BAE

Kuruluş Tarihi:                                                      13 Mayıs 2014

Başlıca İş Faaliyetleri:                                          Fotovoltaik tesislerin kurulumu

Çalışan sayısı:                                                        56 (31 Temmuz 2015 tarihi itibariyle)