KACO new energy GmbH

Hakkında

 

KACO 1914’ten beriKaco

Güneş’in enerjisi var – Sizin projeniz var – KACO new energy’nin solar çözümleri var

KACO new energy; ev sahiplerinin, işletmelerin, solar proje geliştiricilerin, MTİ şirketlerinin, yerel halkın ve tren yolu işletmecilerinin:

– şebeke bağımlı ya da şebeke bağımsız sistemlerde, fotovoltaik işlemlerle güneşe dönmelerini

– daha sonra kullanmak amacıyla güneşten enerji depolamalarını

– solar getirileri en yükseğe çıkarmalarını, gözlemlemelerini ve raporlamalarını

– PV ve dizel kırma enerji sistemlerinin avantajlarını birleştirerek yakıt tasarrufu yapmalarını

– ve bir elektrik enerjisi formunu başka bir forma dönüştürmelerini

mümkün kılan üst düzey malzeme imalatı yapar.

Ürün ve Hizmetler

PV inverterleri(üç-aşamalı inverterler, sıralı inverterler, merkezi inverterler, şebeke bağımsız inverterler), enerji depolama sistemleri, enerji yönetme sistemleri, Yakıt tasarrufu PV-dizel kırma sistemler, fotovoltaik sistemler için malzemeler, endüstriyel ve raylı sistemler güç tedariği, danışmanlık hizmetleri ve genel hizmetler.

Alman mühendisliği ile ünlenen Neckarsulm Almanya’da merkezi bulunan KACO new energy, günümüzde dört kıtada bulunmaktadır. Müşterilerimiz; bizlere, 100 yıldır itinayla gerçekleştirdiğimiz teknolojik olarak en gelişmiş solar PV enerji portföyü tedarik etme işi hususunda güvenmektedirler. KACO grubun kökleri 1914’e kadar uzanır ve daha 1950’lerde; KACO, bugünün inverterlerinin temelini de oluşturan elektromekanik dilicilerin en büyük imalatçılarındandı. Bu kesinlikle güvenebileceğiniz bir tarih.

1999’dan beri tüm dünyaya toplamda 7 gigavatlık PV enerjisi sunan KACO new energy, kesinlikle ideallerine gerçekleştirme yolunda başarıyla ilerliyor. Şirket, karbonsuz inverter üreten dünya genelinde ilk imalatçı ve bu günlerde 2 megavatlık PV tesisiyle gücüne güç katmakta. Bu günlerde KACO, yeni bir yerleşke sahası inşasını tamamladı ve bu yerleşke sahası geleceğin enerji konseptini de kapsamakta: solar enerjinin en üst düzeyde kendiliğinden kullanımı.

Eğer yeni bir solar proje tasarladıysanız, KACO new energy doğru adrestir. İster yerleşik amaçlı, ister ticari ya da kamusal amaçlı olsun; asırlık solar Pazar liderliğinin, yenilikçi mühendislik anlayışının, mükemmel müşteri hizmetlerinin ve 100 yıllık KACO new energy banka kabul edilirliğinin tadını çıkaracaksınız.

İletişim

Kuruluş: 1914 KACO

1998 KACO new energy GmbH

Çalışanlar: Dünya çapında yaklaşık 550

Merkez: Neckarsulm, Almanya

Telefon: +49 07312 3818-0

Faks: +49 07312 3818-703

İnternet: www.kaco-newenergy.com

 

Hizmet alanları:

ArGe, İmalat, Satış ve Destek Merkezleri

ABD, Avrupa, Güney Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Kore, Avustralya.